Jak naladit Smíchov TV

Sponzorované odkazy:

Jak naladit Smíchov TV

Jak naladit Smíchov TV

Sponzorované odkazy:

Diskuze ke článku - Smíchov TV jak naladit

Všechny komentáře k tomuto článku TV Smíchov:

 1. Alča says:

  Dobrý večer.Mám šanci naladit FANDA a SMÍCHOV?Kynšperk nad Ohří.Díky

 2. Pavel Krondl says:

  Dobrý den jsem ze Sušice vysílač Svatobor. Nemohu na svém DVBT značky Sunstech naladit jak auto tak ručně 56 kan.
  Při zkoušce jiného DVBT Thomson se povedlo 56 kan naladit ale intezita sig.64% kvalita sig. kolísá od 25% – 39% . Ostatní kanály např.48 kan. intenzita 77% kvalita 97% Děkuji za radu a odpověď.

 3. Nikola says:

  dobry den bydlim v Brtné u želiva a mame televizi s digitalnim vysilanim ale nejde naladit ani fanda a ani smichov.dekuji

 4. Pavel Růžek says:

  Dobrý den,
  Chtěl bych se zeptat, bydlím v Domažlicích a nemůžu naladit Smíchov, Fandu ani novou Telku. Zkoušel jsem jak Plzeň Vodárnu tak Sušici Svatobor, můžete mi nějak poradit? Děkuju

 5. jirina says:

  naladím smíchov v prostredním vydří 19 ,dacice, jindřichuv hradec dekuji

Zanech komentář k tomuto článku


Nová stanice

Nová televizní stanice plná humoru a zábavy je konečně tady! Pokud se rádi bavíte u televizních obrazovek, bude tento nový televizní kanál přesně to pro vás. TOPlist

Facebook:

Pokud hledáte oficiální facebook této nové televizní stanice, pak zamiřte sem, pakliže hledáte oficiální webové stránky této stanice včetně televizního programu, pak zamiřte sem. .

Spřátelené weby:

Prima Zoom jak naladit

O čem je tato TV?

Jak už samotný název napovídá, název této nové zábavné televizní stanice je odvozen od slovíčka "smích". Jedná se tedy o humornou TV stanici, která má pouze jediný cíl - a to pobavit televizního diváka. Na této stanici najdete filmové komedie se zábavnou tématikou. Kromě filmů ovšem i seriály, miniseriály, sitcomy i pohádky a animované pořady pro děti mladšího věku.

Pokud máte problémy s naladěním této nové komediální TV stanice, pak přejděte do této sekce. Tuto stanici je možné najít v kabelových operátorech a také v pozemním digitálním vysílání, konkrétně v multiplexu 4. Na satelitu tato stanice bohužel zatím nevysílá. Jednání ovšem stále probíhají.

Kontakt

Tento server není oficiálním serverem tohoto televizního kanálu. Jedná se pouze o fanouškovské stránky, které mají čistě informační charakter. Oficiální server této stanice najdete zde.
Kontakt: smichovtv@seznam.cz

Informace

Touto stanicí se rozrostla skupina Nova Group o další stanici. Celkem má portfolio Nova Group 6 televizních stanic a to: Nova, Nova Cinema, Nova Sport, MTV a Fanda a TV Smíchov.

Pokud hledáte TV program na konkrétní dny, pak pokračujte zde: TV Program. Pokud chcete sledovat online vysílání, pak pokračujte zde.

TOPlist