TV Smíchov – nová zábavná televize!

Sponzorované odkazy:

Smíchov TV

Smíchov TV – nová zábavná televize


TV Smíchov je nová zábavná televize, která přinese humor dvacet čtyři hodin denně. Na tomto fanouškovském webu najdete veškeré informace o TV Smíchov. Dozvíte se, jak TV Smíchov naladit, jaký je její televizní program a mnoho dalšího.  Kromě toho vás zde bude čekat i vysílání online. TV Smíchov již brzy na tomto webu. Máte se na co těšit.

Sponzorované odkazy:

Diskuze ke článku - Smíchov TV jak naladit

Všechny komentáře k tomuto článku TV Smíchov:

 1. Stanislav says:

  Dobrý den.mam dotaz nejde mi naladit tv Smíchov,jsem z DĚČÍNA,poradte jak naladit.

 2. marcela ticha says:

  jak naladitsmichov.dekuji

 3. Dáša Praha says:

  Máme naladěno,ale už druhý den je to televize maximálně pro HLUCHONĚMÝ 😀 PORAĎTE JAK TO VYŘEŠIT!!!

 4. Rakosnik Vaclav says:

  BYDLIM U NOVEHO KNINA OKR.PRIBRAM SETOPBOX MAM V TELEVIZI A NEDARI SE MI NALADIT SMICHOV ANI FANDU.PORADTE DIKY.

 5. jan says:

  jsem z berouna ale nejde mi naladit tento kanál v setboxu
  co mám udělat abych ho mohl naladit poraďte

 6. frantisekberan says:

  matka je ze svincan u pardubic a take nemuze naladit smichov ani fandu,pry sem neschopny,ale chyba je jinde,jak tu chybu odstranit?!

Zanech komentář k tomuto článku


Nová stanice

Nová televizní stanice plná humoru a zábavy je konečně tady! Pokud se rádi bavíte u televizních obrazovek, bude tento nový televizní kanál přesně to pro vás. TOPlist

Facebook:

Pokud hledáte oficiální facebook této nové televizní stanice, pak zamiřte sem, pakliže hledáte oficiální webové stránky této stanice včetně televizního programu, pak zamiřte sem. .

Spřátelené weby:

Prima Zoom jak naladit

O čem je tato TV?

Jak už samotný název napovídá, název této nové zábavné televizní stanice je odvozen od slovíčka "smích". Jedná se tedy o humornou TV stanici, která má pouze jediný cíl - a to pobavit televizního diváka. Na této stanici najdete filmové komedie se zábavnou tématikou. Kromě filmů ovšem i seriály, miniseriály, sitcomy i pohádky a animované pořady pro děti mladšího věku.

Pokud máte problémy s naladěním této nové komediální TV stanice, pak přejděte do této sekce. Tuto stanici je možné najít v kabelových operátorech a také v pozemním digitálním vysílání, konkrétně v multiplexu 4. Na satelitu tato stanice bohužel zatím nevysílá. Jednání ovšem stále probíhají.

Kontakt

Tento server není oficiálním serverem tohoto televizního kanálu. Jedná se pouze o fanouškovské stránky, které mají čistě informační charakter. Oficiální server této stanice najdete zde.
Kontakt: smichovtv@seznam.cz

Informace

Touto stanicí se rozrostla skupina Nova Group o další stanici. Celkem má portfolio Nova Group 6 televizních stanic a to: Nova, Nova Cinema, Nova Sport, MTV a Fanda a TV Smíchov.

Pokud hledáte TV program na konkrétní dny, pak pokračujte zde: TV Program. Pokud chcete sledovat online vysílání, pak pokračujte zde.

TOPlist